URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo-referencia-szam-ref1987/93839 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nagykőrösi telephelyű, elektronikai alkatrészeket gyártó, gazdaságilag

kiemelkedő hátterű multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat

KÖNYVELŐ

pozícióba

MUNKAKÖRREL JÁRÓ FELADATOK:

  • Főkönyvi és analitikus könyvelés, havi és év végi zárási munkálatok magyar és IFRS szerint, banki ügyletek kezelése
  • Éves beszámoló elkészítése, leltárfolyamatok kialakítása, éves könyvvizsgálatok támogatása
  • Adóbevallások, KSH adatszolgáltatások összeállítása, határidőre benyújtása
  • Számviteli és pénzügyi szabályzatok készítése, frissítése a hatályos jogszabályoknak megfelelően

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉNEK FELTÉTELEI:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 év teljes körű könyvelői gyakorlat beleértve adóbevallások elkészítését és a beszámoló önálló összeállítását, lehetőleg gyártó vállalatnál
  • Naprakész adózási ismeretek (TAO, ÁFA, IPA, termékdíj..)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás, maximális adminisztrációs fegyelem képessége
  • Esetleges rövid külföldi betanulási időszak vállalása

ELŐNYT JELENT:

  • Integrált ügyviteli rendszerek alapos ismerete, Oracle Financials ismerete
  • IFRS nemzetközi számviteli tapasztalat
  • Nemzetközi vállalati környezetben szerzett gyakorlat
  • Adótanácsadói végzettség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT:

  • Stabil, hosszútávú lehetőség
  • Korrekt bérezési rendszer
  • Egyműszakos munkarend
  • Munkába járás támogatása
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Nemzetközi, sikerorientált szakmai támogató háttér
  • Kihívást jelentő, fejlődési lehetőséget kínáló munkafeladatok

A munkavégzés helye

Nagykőrös

Érdeklődni és jelentkezni önéletrajzzal (referencia csatolása előny) a kecskemet.jelentkezes@dologido.hu email címen valamint a 06209673112-es számon lehetséges.

Pozíció:

Könyvelő (Referencia szám: REF1987)

Munkavégzés helye: Pest megye / Nagykőrös
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling