URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo-referencia-szam-ref2358/96822 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Könyvelő

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Társaság könyvelési feladatainak elvégzése (beszámoló nélkül)
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Statisztikák készítése
  • Bevallások előkészítése
  • Adminisztratív feladatok elvégzése

Az alábbi elvárásoknak kell megfelelned:

  • Középfokú közgazdasági szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat: ipari vállalatnál eltöltött több éves tapasztalat
  • Informatika: felhasználó szintű Office ismeretek, könyvelő programok ismerete
  • Rugalmasság és nagy terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel, innovatív munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, önállóságot és szakmai fejlődést biztosító munkakör, szakmai továbbképzési támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Útiköltség-térítés

Munkaidő:

Hétfő-Csütörtök: 7:40-16:30 (30 perces étkezési szünettel)

Péntek: 7:40 14:50 (30 perces étkezési szünettel)

Munkavégzés helye: Sárvár

Kell ennél több? Ha nem, akkor jelentkezz! Küldd el fényképes önéletrajzodat nekünk ide: zalaegerszeg@dologido.hu

Pozíció:

Könyvelő (Referencia szám: REF2358)

Munkavégzés helye: Vas megye / Sárvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling