URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo/101177 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Pénzügyi, könyvelési, adótanácsadási szolgáltatásokat nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Könyvelői végzettség
Könyvelő irodai munkakörben szerzett tapasztalat / könyvelőirodai gyakornok
Magabiztos felhasználói szintű excel ismeretek
Pontos, precíz, terhelhető
Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
jó írásbeli kommunikációs képesség
monotontűrő munkabírás
napi 8 óra munka
lojalitás
érdeklődés új ismeretek iránt

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
Novitax könyvelőszoftver ismerete

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolattartás az ügyfelekkel
Önálló munkavégzés
Könyvelés, bevallások, riportok, beszámolók elkészítése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
Széles körű tapasztalatszerzés, kihívást jelentő munkakör
Közös megegyezés alapján történő versenyképes fizetés
Barátságos, közvetlen hangulatú környezet

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp521@worklife.hu

Pozíció:

KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling