URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo/96945 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Több mint 25 éve sikeresen működő, széles ügyfélkörrel rendelkező pápai és sárvári könyvelőiroda megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Elvárások:
Mérlegképes könyvelő, de legalább számviteli ügyintéző végzettség
Felhasználói szintű számítógépes ismeret
Adótörvények ismerete
Felelősségtudatos, kiegyensúlyozott, magas teherbíró képességgel rendelkező személyiség

Előnyt jelent:
Kiváló kommunikációs képesség
Hasonló területen szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

Feladatok:
Könyvelési feladatok ellátása
Bérszámfejtés
Bevallások és beszámoló készítés
Ügyfélkör maradéktalan kiszolgálása és kapcsolattartás a cég partnereivel

Amit kínálunk:
Folyamatos továbbképzés
Szakmai kihívás és állandó fejlődési lehetőség
Lendületes csapat
Erkölcsi és anyagi megbecsülés

Munkavégzés helye:
Sárvár és környéke

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi email címre: vas29@worklife.hu

Pozíció:

KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Vas megye / Sárvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling