URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo/97764 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Partnerünk megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

KÖNYVELŐ

Elvárások:
Vállalkozási mérlegképes könyvelő végzettség
Minimum 1 év könyvelőirodában szerzett tapasztalat
World, Excel felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:
Ismered az RLB-t
Vakon gépelsz
Középfokú angoltudásod van

Feladatok:
Mikro-és kisvállalkozások számviteli feladatainak ellátása (számlák könyvelése, bevallások beadása, bérszámfejtés)

Amit kínálunk:
Támogató háttér, folyamatos fejlődési lehetőség
Modern irodai környezet
Ingyenes parkolás őrzött parkolóban

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre: w007@worklife.hu

Pozíció:

KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling