URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyvelo/99138 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Hál-Ép Kft.

KÖNYVELŐ ÁLLÁS PÁLYÁZAT

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
  • Számlázásban való részvétel,
  • bérszámfejtésben való részvétel
  • Főkönyvelő támogatása az év végi zárási feladatok ellátásában, beszámoló összeállításában, bevallások előkészítésében
  • Folyószámla egyeztetések.
  • könyvvizsgálat előkészítése, együttműködés a könyvvizsgálóval

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek, különös tekintettel a fordított adózás szabályaira
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek,
  • Együttműködésre és csapatmunkára való készség,
  • Bevallások, beszámolók készítésében szerzett tapasztalat, önálló munkavégzés
  • Excel, Word felhasználói szintű kezelése,
  • Precíz, pontos, rendezett munkavégzés, átlátható igényes munka.

AZ ÁLLÁSHOZ ELŐNYT JELENT:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • RLB program ismerete
  • PROFIT kettős könyvvitelei program ismerete

AMIT NYÚJTUNK:

  • Versenyképes fizetés,
  • Céges mobiltelefon,
  • Vállalati autó használata

Kérem fényképes önéletrajzukat, bérigénnyel együtt az alábbi elérhetőségre elküldeni szíveskedjenek:

halep@halep.hu

Pozíció:

KÖNYVELŐ

Munkavégzés helye: Budapest
Hirdető:
Hál-Ép Kft.
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling