URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/konyveloiroda-munkatarsat-keres/99316 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
T&T-Profit Kft.

Budapest IX. ker. könyvelőiroda keresi precíz, pontos, munkájára igényes kollégáját munkaviszonyban (vállalkozói jogviszony, illetve távmunka sem kizárt)

Feladatok:

·        egyéni és társas-vállalkozások, teljes körű könyvelése (bérszámfejtés is)

·        havi, negyedéves bevallások önálló elkészítése

·        számviteli beszámoló, éves zárások önálló összeállítása

·        ügyfelekkel való kapcsolattartás

Elvárások:

·        szakiskola (középfok)

·        számviteli területen szerzett legalább 3 éves könyvelőirodai gyakorlat

·        naprakész adózási és számviteli ismeretek

·        felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)

·        önálló munkavégzés, elemző gondolkodásmód,

·        problémamegoldó készség, precizitás, szabálykövető magatartás

Előny:

·        mérlegképes végzettség

·        angol nyelvtudás

·        RLB szoftver ismerete

Kínálunk:

·         Versenyképes jövedelem

·         Negyedévente mozgóbér

·         Modern, fiatalos munkahelyi környezet

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Szakmai fejlődés

·         Rugalmas munkakezdés

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével, az alábbi e-mail címen: toth.ili@tprofit.hu

Pozíció:

Könyvelőiroda munkatársat keres

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling