URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/kulkereskedelmi-ugyintezo/99160 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal ipari irányítás és- méréstechnikai eszközökkel kereskedő Partnerünkhöz keresünk kollégát külkereskedelmi munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok

  • Külföldi cégekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Külföldi beszerzési források felkutatása, új kapcsolatok felvétele, képviseleti tárgyalások kezdeményezése napi szinten
  • Külföldi gyártóktól, cégektől való árajánlat kérése, az ajánlatkérés után közvetlenül és magyar ügyfeleknek történő kiajánlása
  • Árajánlatkérések nyomonkövetése
  • Külföldi rendelések napi szintű lebonyolítása
  • Belföldi ügyfelek személyes meglátogatása
  • Megrendelések visszaigazolása a megrendelést követően
  • A cég képviselete kiállításokon, külföldi bemutatókon
  • Továbbképzéseken való aktív részvétel
  • Számlareklamációk és vevői reklamációk kezelése
  • Garanciális és nem garanciális javítások ügyintézése

Elvárások

  • Min. 5 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Külkereskedelmi/Közgazdász végzettség
  • Számítógépes ismetetek
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlattal

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Jelentkezését a lucz.marta@humancentrum.hu e-mail címen önéletrajz csatolásával és a bérigény megjelölésével együtt teheti meg.

Részletek

Szakterület Gazdasági
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / általános gazdaság
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)

Pozíció:

Külkereskedelmi ügyintéző *

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling