URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/merlegkepes-konyvelo/98913 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A hazai biztosítási szektor egyik vezető szereplőjeként, személybiztosítási üzletága élet-, baleset- és egészségbiztosítási területre Mérlegképes könyvelő munkatársat keres projekt feladatara.

Feladatok

  • Utazási irodák kezesi biztosításához kapcsolódó kockázatelbírásási folyamatban való aktív részvétel
  • Vagyoni, pénzügyi és likviditási vizsgálat elvégzése rendelkezésre álló pénzügyi beszámolók és céginformációk alapján
  • Mérleg véleményezése, tulajdonosi háttér ellenőrzése

Elvárások

  • Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk
  • Felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség
  • Pénzügyi beszámolók elemzésében minimum 3 év gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Feladatorientált munkavégzés
  • Határozott, preciz

Előnyök

Utazási szektor ismerete

Amit nyújtunk

  • Határozott idejű szerződés
  • Projekt alapú feladat 4-6 hetes időszakra
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelentkezését regisztrációt követően vagy küldje el önéletrajzát bérigény megjelölésével a bako.dorottya@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletek

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör mérlegképes könyvelő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges végzettségek Főiskolai végzettség / Pénzügy, számvitel / mérlegképes könyvelő
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Mérlegképes könyvelő*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling