URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-adminisztrator/100812 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Vasúti fékek javításával, vasúti alkatrészek kereskedelmével foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR

Elvárások:
Szakirányú középfokú végzettség
MS Office ismerete
Felelősségteljes munkavégzés
Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Előnyt jelent:
Szakmai gyakorlat pénzügyi területen
sERPa vállalatirányítási rendszer ismerete

Feladatok:
Vevő- és szállítószámla állománnyal kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
Banki forgalom rögzítése és utalások előkészítése
Házipénztár kezelése

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, X. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp510@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling