URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-asszisztens-termekdij-ugyintezo/105442 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Környezetvédelmi termékdíj képviselettel, tanácsadással és oktatással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS / TERMÉKDÍJ ÜGYINTÉZŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:
Középfokú végzettség
Legalább 1 éves tapasztalat adminisztratív területen
Haladó szintű MS Office, azon belül az Excel táblázatok használata
Precíz, pontos, igényes
Nem okoz gondot a feladatok, határidők követése és betartása
Csapatjátékos, de emellett tud és szeret önállóan is dolgozni.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
10 ujjas vakon gépelés
Excel és ÁNYK professzionális használata
Adózási területen 1-3 év szakmai tapasztalat
Vám-, jövedék-, vagy termékdíj ügyintézői, könyvelői vagy egyéb pénzügyi végzettség
A fenti pozíció betöltéséhez nem követelmény a termékdíj ügyintézői végzettség/tapasztalat!

Főbb feladatok, munkák:
Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
Termékdíj-nyilvántartások elkészítése, adatok ellenőrzése, egyeztetése, ellenőrzése
Termékdíj bevallások beküldése, eseti jelleggel számlázás
Árajánlatok, szerződések és kapcsolódó dokumentumok előkészítése.

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
Reprezentatív irodai környezet, kis létszámú cég, kellemes nyugodt légkör, biztos hátterű munkahely, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, önálló és csapatorientált munkavégzés
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, II. kerület (Margit hídhoz közel)

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp786@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling