URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-asszisztens/98383 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Savia Career

Pénzügyi asszisztens

Szigetszentmiklósra német hátterű nehézjárműipari vállalathoz pénzügyi asszisztenst keresünk kezdetben napi 6 órás munkavégzésre, ami később teljes munkaidőre módosul.

Feladatok:

  • könyvelés előkészítése
  • adatrögzítés SAP-ban
  • beszállítói számlák egyeztetése
  • kintlévőség nyomonkövetése
  • számlázás
  • pénztár kezelése (HUF és EUR is)
  • könyvelő munkájának segítése
  • munkaidő 10%-ban management asszisztensi feladatok (kávé, vendégek fogadása, szállás foglalás, étterem, stb.)

Elvárások:

  • középfokú pénzügyi, vagy OKJ-s pénzügyi végzettség
  • preferált: angol, vagy német alapfok

Várható munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós

Foglalkoztatás módja: részmunkaidős (napi 6 óra), később teljes munkaidős

Amit nyújtani tudunk:

  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Vállalati mobiltelefon (magánhasználatra is)

A jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel a saviacareer@gmail.com email címre várjuk.

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Részmunkaidő
Kapcsolattartó: Sáfár-Vincze Alexandra
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling