URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-asszisztens/98739 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Bérautó finanszírozással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ASSZISZTENS

Elvárások:
Pontos, precíz, önálló munkavégzés
Megbízhatóság
Gyakorlatias, pozitív, csapatjátékos személyiség
Jó együttműködő készség, stressz tűrő képesség, lelkiismeretes, hatékony munkavégzés
Középfokú végzettség
Excel és Word felhasználó szintű ismerete
Adminisztrációs területen szerezett tapasztalat

Előnyt jelent:
Angol vagy német alapfokú nyelvtudás
Pénzügyi végzettség

Feladatok:
Vevő számlák készítése, szállító számlák nyilvántartása, iktatása
Vevői folyószámlák készítése, ügyfelekkel történő egyeztetése
Kintlévőség kezelés, fizetési felszólítások készítése
Statisztikák, kimutatások készítése
Bankszámla kivonatok feldolgozása
Esetenként házipénztár kezelése, pénztárbizonylatok vezetése
Napi adminisztráció
Cégen belüli kapcsolattartás

Amit kínálunk:
Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern munkakörnyezetben
Alkalmazotti jogviszony
Versenyképes jövedelem
Jó csapat
Stabil, hosszútávú munkahely

Munkavégzés helye:
Budapest, IV. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp409@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling