URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-es-szamviteli-gyakornok-referencia/96314 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Nőj fel nálunk gyakornoki program keretében és csatlakozz kaposvári csapatunkhoz,pénzügyi és számviteli gyakornok pozícióba!

Ha érdekel a Pénzügy világa és szeretnéd gyakorlati idődet egy személyzeti,HR tanácsadó cégnél tölteni akkor ne habozz és jelentkezz a Dologidő Kft kaposvári csapatába! Gyakornoki programunkban célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a leendő Pénzügyi és számviteli szakembereknek a szakma alapjainak elsajátítására.

Akkor jelentkezz hozzánk, ha:

  • Folyamatban levő (felsőfokú, szakirányú) tanulmányaidat folytatod.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (MS Office).
  • Jó kommunikációs készséggel vagy megáldva.
  • Precíz és pontos vagy.
  • Erős affinitást érzel a pénzügy és a számvitel iránt.
  • ...nem arra vágysz, hogy kávét főzz vagy egész nap fénymásolj.

Ha megfelelsz a követelményeknek, a gyakorlat során olyan feladatokra számíthatsz, mint:

  • Számlákkal való részletes ismeret.
  • Kontírozás.
  • Irodai eszközök gyakorlott használatának ismerete.
  • Pénzügyi feladatok végzése.
  • Kimutatások,statisztikák készítése.
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkatársakkal és a könyveléssel.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette a figyelmed, kérlek küldd el pályázatod a felvetel@dologido.hu e-mail címre!

Pozíció:

Pénzügyi és számviteli gyakornok (Referencia szám: REF2323)

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling