URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-mukatars/98851 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Független könyvkiadói csoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUKATÁRS

Elvárások:
1-2 éves gyakorlat pénzügyi területen
Min. alap fokú angol nyelvismeret
Kihívást kereső személyiség
Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség

Előnyt jelent:
A kötelezően elvárt ismereteken, kívül egyéb, előnyt jelentő tulajdonságokat, ismérveket sorolhat fel.

Feladatok:
A beérkező számlák kezelése, igazoltatása, nyilvántartása
Kimenő számlák készítése
Anyagok előkészítése és továbbítása a könyvelés (külső cég) részére
Kapcsolattartás könyvelő céggel
Elektronikus bankok használata és kezelése
Jogdíjelszámolások elkészítése ill. jogtulajdonosok felé történő elszámolásokban részvétel
Szerkesztő kollégák felmerülő pénzügyi problémáinak megoldása

Amit kínálunk:
Főállású munkakör
Versenyképes jövedelem
A munkavégzéshez szükséges korszerű eszközök biztosítása
Jól együttműködő csapat
Kellemes környezet
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Budapest, XII. kerület

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp370@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling