URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-munkatars-penzugyi-ugyintezo/98109 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Feladatok:

  • Bérek,járulékok,szállítói számlák utalása.
  • Hó végi teljesítési igazolások elkészítése,ellenőrzése.
  • Szerződéskötések nyomon követése.
  • Megbízói szerződésekkel kapcsolatos ügyintézés.
  • Dokumentációk naprakész,pontos vezetése.
  • Telefonok,e-mailek küldése és fogadása.
  • Pénztárkezelés,elszámolások.
  • Több megyében levő kirendeltségeinkkel való kapcsolattartás.
  • Kivonatok,számlák analitikában való vezetése.
  • Könyvelésen dolgozó munkatársakkal való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Pénzügyi OKJ-s végzettség vagy
  • Pénzügy-Számvitel OKJ-s bizonyítvány.
  • Pályakezdők vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk.
  • Precíz,pontos munkavégzés.
  • Kitartó,szorgalmas személyiség.
  • Nyitott és tanulékony munkavállaló.
  • Az ideális jelölt jó kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik.
  • Reál beállítottságú,logikus gondolkodású személy.
  • MS-Office határozott,gyakorlatias felhasználói ismeretek birtokában van.

Előny,de nem elvárás:

  • Irodai környezetben szerzett tapasztalat.
  • Bármely vállalatirányítási rendszerrel kapcsolatos ismeret.
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi szintű végzettség.
  • Angol nyelv alapszintű ismerete szintén előny,de nem elvárás.

Amit kínálunk:

  • Stabil,közel 20 éve működő cégnél való munkavégzés.
  • Fiatalos csapat.
  • Szakmai továbbfejlődési lehetőség.
  • Versenyképes jövedelem.
  • Jól felszerelt,kulturált irodai környezet.
  • Tréningeken,oktatásokon,céges rendezvényeken való ingyenes részvételi lehetőség.
  • 3 hónap próbaidőt követően,határozatlan idejű munkaszerződés.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed és szívesen dolgoznál nálunk,kérjük küldd el fényképes,szakmai önéletrajzod a 04243@dologido.hrszoftver.hu e-mail címre!

Pozíció:

Pénzügyi Munkatárs/Pénzügyi ügyintéző!

Munkavégzés helye: Somogy megye / Kaposvár
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling