URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-munkatars/96878 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Bálint Ágnes és Társa Kft.

III. kerületi irodánkba Pénzügyi munkatársat keresünk

Feladatok:

  • Bejövő számlák iktatása, könyvelése, problémás tételek kezelése
  • Banki forgalom kezelése, Banki utalások előkészítése
  • Pénzügyi és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása
  • Statisztikák, riportok készítése
  • Helyettesítéskor a másik pénzügyi munkatárs feladatainak ellátása, pl.: házipénztár kezelés, kimenő számlák kiállítása, bank könyvelés
  • Pénzügyi folyamatok kezelése
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése; kimutatások elkészítése
  • Kintlévőségek nyomon követése
  • Könyveléssel kapcsolatos anyagok összegyűjtése, kapcsolattartás a könyveléssel
  • Partnerekkel való kapcsolattartás
  • Határidők nyilvántartása

Követelmények:

  • Pénzügyi-Számviteli végzettség,
  • Excel ismeretek
  • Legalább egy-két éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság, határozottság, rugalmasság
  • SAP Bussiness One használatban jártasság

Előny:

  • Adózási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos, fiatalos légkör
  • versenyképes jövedelem

Munkaidő:

  • heti 40 óra

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz fizetési igény megjelölésével

hr@trueline.hu

Pozíció:

Pénzügyi munkatárs

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest III. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling