URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-munkatars/96943 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Dinamikusan fejlődő, debreceni webáruház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Elvárások:
Olyan kitartó és lelkiismeretes kollégát keresünk, aki pénzügyi ismereteivel hozzájárul cégünk fejlődéséhez és a mindennapi feladatokat gyorsan, proaktívan közelíti meg.
Az érettségi vizsga és az Office programok magas szintű ismerete, továbbá 3-5 év hasonló területen szerzett tapasztalat alapvető követelmény.
Olyan személy jelentkezését várjuk, aki precíz és pontos, képes a fent leírt eredményeket elérni, önállóan és csapatban is képes helytállni.
Te vagy az ideális jelölt, ha nagy munkabírással rendelkezel és igényled, hogy a teljesítményed alapján értékeljenek, munkádban igényes vagy és szeretsz célok megvalósításán kitartóan dolgozni.

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
A feladatok közé tartozik a költséghatékony működés biztosítása, vámkezelési eljárások kezelése, számlák időben való kiegyenlítése, könyvelővel való napi szintű kapcsolattartás, fő pénztár, raktári pénztár kontrollálása, kimutatások kezelése, kintlévőségkezelés, kártérítések ügyintézése, hatóságokkal való kapcsolattartás.

Amit kínálunk:
Az új munkatársak betanítására és beilleszkedésére kiemelt figyelmet fordítunk.
A jól teljesítő munkatársaknak előrelépési és fejlődési lehetőséget biztosítunk.
Hosszú távú, biztos munkahely
Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat

Munkavégzés helye:
Debrecen

Ha vállalod ezt a kihívást, és szívesen lennél csapatunk tagja, kérlek, küldd el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi email címre: hajdu46@worklife.hu

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling