URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-munkatars/96970 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Kuti Travel Kft.

Magyar tulajdonban lévő, 20 éve működő, budapesti székhelyű személyszállító cég felvételt hirdet PÉNZÜGYI MUNKATÁRS pozícióba.

Feladatok:

  • A gazdasági szervezet tevékenységéhez kapcsolódó pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása
  • Pénzügyi nyilvántartások vezetése
  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése, egyeztetése, kimenő számlák készítése
  • Számlareklamációval kapcsolatos feladatok ellátása főként angol nyelven
  • A könyvelési munka támogatása
  • Számlakontrolleri feladatok elvégzése, kintlévőségek kezelése
  • A kiszámlázandó utakhoz kapcsolódó elszámolások elkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség (pénzügy, számvitel)
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • Pontos, igényes, felelősségteljes munkavégzés
  • Káros szenvedélyektől mentes életmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Stabil hátterű cég

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel a fent említett feltételeknek, kérem küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az office@kutitravel.hu e-mail címre.

Pozíció:

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling