URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-munkatars/98052 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.

A Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt. Miskolc város egyik legnagyobb vállalatcsoportja, a város gazdasági életének meghatározó szereplője, munkatársat keress az alábbi pozícióba:

Pénzügyi munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:

  • Szolgáltatási és értékesítési tevékenységre vonatkozó, kimenő számlák készítése.
  • Szolgáltatói számlák tartalmi és formai ellenőrzése- a szerződés feltételeknek és jogszabályoknak történő megfeleltetés érdekében.
  • A szállítói számlák igazoltatása, a megrendelések, teljesítésigazolások és kapcsolódó bizonylatok ellenőrzése.
  • Szerződés nyilvántartás vezetése, folyamatos karbantartása, rendszeresen ismétlődő számlázások teljességének ellenőrzése
  • Heti- havi likvidtervek összeállításában való részvétel.
  • Pénzügyi kötelességek, szállítói számlák esedékességének figyelése, utalási csomagterv összeállítása, banki utalások
  • Pénzügyi jelentések, banki adatszolgáltatások összeállítása a pénzügyi vezető koordinálásával.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú gazdasági végzettség
  • Releváns szakmai területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
  • Pénzügyi, adózási jogszabály ismerete
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Stressz tűrő képesség
  • Kiváló együttműködési és kommunikációs készség

Ajánlatunk:

  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye:

3530 Miskolc, Hunyadi u. 21.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. május 5-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling