URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-szakerto/100457 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Dinamikusan fejlődő pénzügyi szolgáltató cég megbízásából államilag támogatott termékek értékesítésére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI SZAKÉRTŐ

Elvárások:
Legalább középfokú végzettség és MNB hatósági vizsga elvárt, vagy szakirányú (gazdasági) felsőfokú végzettség
Meggyőző személyiség
Ügyfélorientált hozzáállás
Magabiztos kommunikáció
Számlaképesség (jelen munkakör másodállásban is betölthető!)

Előnyt jelent:
Pénzügyi tanácsadói területen szerzett értékesítői tapasztalat előny

Feladatok:
A Lakástakarék és a Bankcsoport további tagjai által kínált változatos termékpaletta értékesítése, segítve ezzel ügyfeleik lakáshoz kapcsolódó, és egyéb pénzügyi céljainak megvalósítását
Személyes tárgyalások lebonyolítása, ügyfélállomány folyamatos gondozása
Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése
Oktatásokon, tréningeken, meetingeken való aktív részvétel

Amit kínálunk:
Stabil banki háttér
Országos irodai háttér
Aktivitástól függő kiemelt jövedelem jutalékos rendszerben
Technikai és értékesítési háttértámogatás: termék- és eladástechnikai oktatások
Sikerorientált csapat
Előrelépési lehetőség
Országos munkavégzés, rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:
Budapest, Pest megye

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp491@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling