URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-ugyintezo/100816 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

20 éves múlttal rendelkező egyedi, speciális csomagolástechnikai megoldásokat kínáló sikeres vállalkozás megbízásából keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

Elvárások:
Az ideális jelölt több éves pénzügyi, irodai, adminisztratív munkatapasztalattal rendelkezik, rutin szerűen kezeli a számítógépet, ezen belül is leginkább a Microsoft Office programokat, kiemelten az Excell-t.
Olyan munkatársat szeretnénk, aki precíz, minőségi munkára képes, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát tudunk nyújtani.

Felsőfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség
Legalább 3 év pénzügyi, irodai, adminisztrátori tapasztalat
Biztos számítógép kezelés (levelezés, Word, Excel)

Feladatok:
Ügyfelek kiszolgálása
Számlázás, pénztárkezelés
Leltározás
Logisztikai feladatok (rendszeres szállítások szervezése a budapesti irodába)
Kapcsolattartás a budapesti irodával
Munkaügyi feladatok ellátása
Banki felület kezelése, utalások, teljesítések rögzítése
Könyvelési anyag előkészítése, termékdíj bevallás.
Az iroda precíz, naprakész munkájának biztosítása

Amit kínálunk:
Versenyképes jövedelem
Munkához szükséges eszközök

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát - fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: csongrad74@worklife.hu

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling