URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/penzugyi-ugyintezo/100832 Elrejtés

Töltés...
Kovács Autóalkatrész Kereskedelmi Kft.

Kovács Autóalkatrész Kft. állásajánlat
Szegedi telephelyű, folyamatosan fejlődő Üzletünk

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ
munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák

  • Könyvelési anyagok előkészítése, rendszerezése
  • Napi kapcsolattartás a könyveléssel
  • Házipénztár kezelése
  • Adatszolgáltatások, pályázati anyagok elkészítése, benyújtása
  • Statisztikák, jelentések összeállítása
  • Banki átutalások kezelése
  • Számlák kiállítása
  • Kimenő-bejövő számlák kezelése
  • Hó végi zárás feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Szakirányú végzettség (Mérlegképes könyvelő végzettség előny)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat, kiváló munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezési lehetőség: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, nettó bérigény megjelölésével, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a j.zsolt@kovacsauto.hu e-mail címre.

Kérjük, hogy az email tárgyában és az önéletrajzában is jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót!

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling