URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/senior-accountant/98112 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Senior Accountant munkatársat keresünk elektronikai termékeket gyártó, észak-amerikai székhelyű multinacionális partnercégünk számára.

Munkavégzés helye: Kecskemét

Feladatok:

  • Napi rendszerességgel könyveli mind a bejövő, mind a kimenő dokumentációt
  • Határidőre elkészíti az adóbevallásokat és a statisztikai jelentéseket
  • Aktívan részt vesz az éves beszámoló elkészítésében
  • Aktualizálja a tárgyi eszköz nyilvántartási rendszert
  • Nyomonköveti a projektek költségeit
  • Meggyőződik arról, hogy a dokumentáció feldolgozása eleget tesz a vállalati rendszernek és eljárásoknak
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a teljesítményt, javaslatokat tesz és végrehajtja a folyamatfejlesztést a folyamat egységességének, minőségének és hatékonyságának növelése érdekében

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelő végzettség (vagy megfelelő főiskolai, egyetemi diploma)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 3-4 éves releváns szakmai tapasztalat könyvelés területen
  • Adójogszabályok beható ismerete
  • Magabiztos Excel ismeret

Előnyt jelent:

  • Oracle program ismerete
  • Nemzetközi cégnél szerzett gyakorlat

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bér, béren kívüli juttatások és utazási támogatás
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kiemelkedő szakmai háttér

Pozíció:

Senior Accountant

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling