URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/senior-konyvelo/98209 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
GLASTRONIC HUNGARY KFT.

C:\Users\muehmart\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Word_Header_Glastronic.jpg

Ausztriai székhellyel rendelkező, nemzetközi gyártó cég vagyunk, leányvállalatainkkal szerte a világon működünk sikeresen.

Használt gépek javítása, értékesítése és új gépek gyártása a cég fő profilja. Magyarországon 30 fővel dolgozunk, ebbe a csapatba keressük a következő kollégát:

Senior könyvelő
Oroszlány

Feladatok:

• számlák könyvelése, kontírozása

• főkönyvi könyvelési feladatok (bér, járulékok, tárgyi eszköz, adók)

• pénzügyi kimutatások készítése

• részvétel a havi / éves zárások elkészítésében

• adóbevallások előkészítése, közreműködés

• számviteli projektek támogatása

• egyeztetések partnerekkel

Követelményeink:

• Pénzügyi, számviteli felsőfokú végzettség

• Legalább 2 év szakmai tapasztalat

• Erős MS Word, MS Excel, MS Outlook ismeret

• SAP tapasztalat előny

• Alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

• Elemzési és számviteli készségek

• Együttműködés a kollegákkal

• Kiváló szervezőképesség

• Szoros határidők betartatása

• Önálló, gyors és precíz munkavégzés.

Bérezés : versenyképes jövedelem+utazási költségtérítés

Amit kínálunk:

  • Családias környezet
  • Fiatalos csapat
  • Sokrétű feladatok
  • Szakmai továbbképzés lehetősége.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye / Oroszlány
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling