URL: http://workline.hu/allasok/konyvelo-szamvitel/szamviteli-ugyintezo/98496 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

  Stabil, multinacionális hátterű, alkatrészgyártásban kiemelkedő szerepű

 szekszárdi  partnerünk számára keresünk

 Számviteli munkatárs

 munkatársat

A feladatkör céljai:

  • Számviteli alapbizonylatok iktatása és könyvelése
  • Banki tranzakciók végrehajtása és könyvelése

Feladatok:

  • Szállítói számlák rögzítése és könyvelése a vállalatirányítási rendszerben, beleértv e a dokumentumok archiválását.
  • Banki tranzakciók könyvelése, valamennyi bankszámla és pénznem  vonatkozásában
  • Heti átutalási tranzakció előkészítése (kapcsolt és harmadik felek felé egyaránt)
  • Deviza konverzió, az aktuális fizetési tranzakció deviza igényének  megfelelően
  • Hibás, hiányos információt tartalmazó számla tisztázása
  • Bankkártya tranzakciók könyvelése, bankkivonat alapján
  • Részvétel a gazdasági és kapcsolódó folyamatok felügyeletében és azok javításában

Elvárások:

  • Releváns gazdasági, pénzügyi végzettség (közép vagy felsőfokú)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • ERP rendszer ismeret
  • Minimum 1 év tapasztalat hasonló területen
  • Precizitás, monotóniatűrés

Amit partnerünk kínál:

  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Kulturált, modern munkakörülmények
  • Céges buszjáratok, benzintérítés, bérlettérítés
  • Fejlődési, előrelépési, továbbképzési lehetőség

Érdeklődni és jelentkezni fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel (motivációs levéllel) a 04397@dologido.hrszoftver.hu  emailcímen.

Pozíció:

Számviteli ügyintéző

Munkavégzés helye: Tolna megye / Szekszárd
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Számvitel / Pénzügy / Kontrolling