URL: http://workline.hu/allasok/kulfoldi-munka/idosgondozoi-allas-angliaban/21 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Workline
Workline

Folyamatosan keresünk elsősorban hölgyeket idősgondozói munkakörbe a Londonhoz közeli Hersham-be.
Partnerünk tapasztalatot nem vár el, egy tréning keretén belül készítik fel a munkavállalókat.
Céges autót biztosítanak, azzal kell felkeresni az idős embereket a saját otthonukban, így a jogosítvány elengedhetetlen. A tréning ideje alatt a vezetést is gyakorolják. Férfiak csak egészségügyi tapasztalattal jelentkezzenek!

Feladatok

  • idős emberek felkeresése a cég által adott beosztás alapján
  • segítségnyújtás a mindennapi teendőkben: tisztálkodás, étkezés, bevásárlás, takarítás, mosás, rendrakás, pelenkázás stb

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • egészségügyi tapasztalat előny, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • bruttó 7.35 GBP körüli bruttó órabér, fizetés kéthetente van
  • munkába állás előtt szakmai tréning, aminek keretén belül a kinti vezetést is gyakorolják
  • hosszútávú karrierlehetőség
  • szállásbiztosítása 6 hétre, utána önállóan kell leszervezni
  • 66 órás munkahét
  • délelőtti és délutáni műszak ( délelőtti reggel 7-től délután 2-ig tart, délutáni pedig 4-től este 10-ig)
  • autó biztosítása 6 hétre, utána saját autó szükséges

Jelentkezni kizárólag angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal Jelentkezés gombra kattintva lehet.

Pozíció:

Idősgondozói állás Angliában

Munkavégzés helye: Külföld / Anglia
Hirdető:
Workline
Workline
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Telefon: +3-67-043-90546
Kategória: Egészségügy / Szociális ellátás
Külföldi munka