URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/gyakornok/96922 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Strategy & Commercial Operations egy olyan szervezeti egység a cégen belül, amely különböző területeken nyújt támogatást az üzletágaknak. Ezek a szolgáltatások magukban foglalják az eladás és marketing támogatást, trainingek lebonyolítását, találkozók és kongresszusok szervezését, többcsatornás marketing kommunikáció biztosítását és a megfelelőségi támogatást. A StratCO egyfajta tehetséggondozóként is pozícionálja magát, ahol az újonnan érkező kollégák tanulhatnak és kiteljesedhetnek, mielőtt az üzleti egységeink felé mozdulnának el. Figyelmünket így a frissdiplomások felé fordítjuk, különösképpen a marketing, kommunikáció, közgazdasági és üzleti képzésekről érkezőkre.

Feladatok

  • e-Multi Channel Marketing Go-Live projektek támogatása és nyomonkövetése, időzítések, követelmények és határidők betartása
  • Folyamatban lévő és már véget ért marketing és kommunikációs tevékenységek értékelése, priorizálása, kijelölése, nyomonkövetése és riportálása
  • Az érintett döntéshozókkal való kapcsolattartás, tájékoztatásuk az aktuális kommunikációs csatornáról és az új kampánytervek bevezetéséről
  • Összegző kimutatások készítése és karbantartása, ezzel összehangolva a globális, regionális és helyi eMCM fejlesztéseket
  • Globális és regionális szabványok szerinti teljesítés a munka során, amely magában foglalja a megfelelőségi, jogi és üzleti követelményeket

Elvárások

  • BSc diploma
  • Pályakezdő jelentkezését várjuk elsősorban
  • Informatikában való jártasság; Excel használat
  • Kiváló elemző és problémamegoldó készség
  • Jó kommunikációs és szociális készség
  • Figyelemmegosztásra és priorizálásra való készség
  • Nagyfokú önállóság és szolgáltatásközpontú hozzáállás
  • Együttműködő, csapatjátékos hozzáállás
  • Angol nyelv folyékony használata írásban és szóban

Amit nyújtunk

Szeretnénk, ha legalább egy évig együtt dolgozhatnánk Veled, de ennél hosszabb idő is lehetséges. Versenyképes fizetést és több elemből álló juttatási csomagot kínálunk a támogató és változatos munkahelyi légkör mellé, nemzetközi környezettel és páratlan szakmai fejlődéssel.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelesztkezését a regisztrációt követően vagy küldje el fényképes önéletrajzát a bako.dorottya@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletek

Szakterület Marketing/Reklám/Média/PR
Munkakör marketing asszisztens
Tervezett kezdés dátuma Folyamatos
Szükséges nyelvismeret angol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / marketing
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)

Pozíció:

Gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR