URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/junior-termekmenedzsmer/98863 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Vezető globális gyógyszer-biotechnológiai vállalata számára határozott időre munkatársat keresünk Junior Termékmenedzser pozícióba. Erőforrásainak és munkatársainak szakértelmét a tudomány szolgálatába állítva folyamatosan azokat az új terápiás megoldásokat kutatja, amelyek egyre több ember számára teszik lehetővé a hosszabb és egészségesebb életet. Élenjáró vállalati kultúrája lehetőséget teremt mindenki számára, hogy szakmai profizmusa, haladó szemlélete, valamint teljesítményorientált légköre által kibontakoztassa tehetségét.

Feladatok

  • Adott évre vonatkozó márkaprogramok (online megjelenések, orvoslátogatói anyagok, saját szervezésű rendezvények) meghatározásában való részvétel
  • Márkára vonatkozó dedikált promóciós aktivitások (online megjelenések, RTE, DM, banner kampányok) tervezése
  • Átfogó, összehangolt márkaterv sikeres megvalósításában való részvétel
  • Együttműködés a régiós brand team-mel. Részvétel a webcastokon, meetingeken, visszajelzés adása az egyes aktivitásokkal kapcsolatban
  • Szoros együttműködés az üzleti partnerekkel, ügynökségekkel
  • A márkát érintő aktivitások rendszeres, pontos adminisztrációja/ adminisztrációjának ellenőrzése a belső szabályzatok betartásával

Elvárások

  • Természettudományi, egészségügyi vagy üzleti szakirányú diploma
  • Legalább két éves multinacionális környezetben szerzett értékesítési vagy marketing tapasztalat
  • Piacelemzésben szerezett tapasztalat
  • Utazási hajlandóság az üzletmenet igényei szerint
  • Tapasztalat a bevételek és költségek tervezésében
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kifejezőkészség
  • Együttműködő, csapatjátékos hozzáállás
  • Angol nyelv folyékony használata írásban és szóban

Amit mi kínálunk

  • Modern és nemzetközi munkakörnyezet
  • Támogató és változatos cégkultúra
  • Határozott idejű munkaszerződés
  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria rendszer

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, kérem adja le jelesztkezését a regisztrációt követően vagy küldje el fényképes önéletrajzát a bako.dorottya@humancentrum.hu e-mail címre.

Részletek

Szakterület Marketing/Reklám/Média/PR
Munkakör termékmenedzser
Tervezett kezdés dátuma Folyamatos
Szükséges nyelvismeret angol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges végzettségek Egyetemi végzettség / Gazdaság, üzletvitel, adminisztráció / marketing
Egyetemi végzettség / Természettudományok / természettudományok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Junior Termékmenedzsmer*

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR