URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-asszisztens/98070 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING ASSZISZTENS

Elvárások:
Felsőfokú gazdasági végzettség (marketing terület előny)
A B2B szektor üzleti sajátosságainak ismerete, az FMCG szektorban szerzett gyakornoki tapasztalat előnyt jelent
Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás
Felhasználói számítógépes ismeretek (Power Point, Word, Excel, SAP)
Lelkes, szorgalmas, újdonságokra nyitott személyiség
Vevő orientáltság, jó prezentációs készség
Önálló munkavégzésre való alkalmasság
Megbízhatóság, precizitás az adminisztrációs tevékenységnél

Feladatok:
Az üzletfejlesztési manager irányításával a cég által forgalmazott márkatermékek piaci sikerének és eredményességének biztosítása
Az értékesítési munka támogatása marketing eszközökkel
Felhasználói recept ötletek kidolgozása, az ezekhez kapcsolódó kiadványok elkészítése
A termékek forgalmazásához szükséges dokumentációk karbantartása, kezelése (specifikációk, árlisták)
Marketing és POS anyagok kezelése
Új termékek piaci bevezetése, az ehhez kapcsolódó marketing tevékenység elvégzése
A cég honlapjának folyamatos karbantartása, kezelése
Besegítés az irodai adminisztratív folyamatokba

Amit kínálunk:
Stabil, kiszámítható munkahely
Szakmai továbbfejlődési lehetőség
Családias hangulat, jó munkahelyi légkör
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre: bp372@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR