URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-es-office-assistant/98690 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Feladatok

  • Recepciós tevékenységek (telefon, kapunyitó kezelése)
  • Postázás: küldemények fogadása és feladása, UPS
  • Irodai asszisztencia: a kollégák által kért anyagok elkészítése, kinyomtatása, összeállítása, lefűzése, laminálása
  • Vevői megkeresések továbbítása, megválaszolása (termékismertetők, termékképek, OTH engedélyek, minőségi tanúsítványok)
  • Irodaszerek rendelése
  • Foglalkozás-eüi vizsgálatok nyilvántartása, szervezése
  • Céges mobileszközök nyilvántartása, velük kapcsolatos teendők ellátása, szolgáltatóval való kapcsolattartás
  • Céges autókkal kapcsolatos teendők
  • Irodai dolgozók munkaidőnyilvántartása

Munkaidő

  • Hétfőtől péntekig (7:30-16:00)

Elvárások

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • MS Office kiváló ismeret
  • Erős angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz
  • Lelkiismeretes

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely biztonsága
  • Munkábajárás költségtérítés
  • Támogató, vidám kollégák
  • Béren kívüli juttatás

Regisztráljon honlapunkon 1 perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az állásajánlat oldalán és már készen is van. Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken.

Részletek

Szakterület Marketing/Reklám/Média/PR
Munkakör -
Tervezett kezdés dátuma Azonnali
Szükséges végzettségek Általános iskola

Pozíció:

Marketing és Office Assistant *

Munkavégzés helye: Pest megye
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR