URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-es-turisztikai-munkatars/97027 Elrejtés

Töltés...
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIDMAR kft. számára az alábbi munkakörökbe:

Marketing és turisztikai munkatárs

A leendő munkatárs feladatai:

  • Városmarketing és turisztikai stratégia tervezésében való közreműködés
  • Városmarketing és turisztikai marketing operatív programok megvalósításában történő közreműködés, kiemelten a marketingkommunikációs feladatokban
  • Kapcsolattartás a szakmai iparági partnerekkel, az önkormányzat érdekkörébe tartozó gazdálkodó szervezetekkel

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (turisztika/marketing szakirányon)
  • Legalább 5 év szakterületen szerzett tapasztalat
  • Turizmusmenedzsmentben való jártasság előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Proaktív, kreatív személyiség
  • Kiváló szervező – és kommunikációs készség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, mobilitás
  • Stressztűrő képesség

Ajánlatunk:

  • Stabil szakmai, szervezeti, kompenzációs háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Változatos szakmai kihívások
  • Kellemes munkahelyi környezet

A munkavégzés helye:

3525 Miskolc, Városháztér 8.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajz csatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésével a mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk 2018. március 12-ig.

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR
Vendéglátás / Idegenforgalom