URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-koordinator-menedzser/99132 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
WORKLIFE HUNGARY

Szórakoztatóelektronikai és számítástechnikai készülékek disztribúciójával és otthonautomatizálással foglalkozó kereskedelmi és szolgáltató cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

MARKETING KOORDINÁTOR, MENEDZSER

Elvárások:
Marketingismeretek (elsősorban online)
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Digitális marketing területen szerzett szakmai tapasztalat
Közösségi média alapos ismerete
B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
Kiadvány- és képszerkesztő programok (pl. PhotoShop, Adobe InDesign, Illustrator) ismerete
Magas szintű számítástechnika ismeretek
Szórakoztató elektronika, számítástechnika iránti érdeklődés
Videókészítési és -szerkesztési ismeretek.

Feladatok:
A cég közösségi médiában való megjelenésének tervezése, koordinálása, hírlevelek szerkesztése
Termékek piaci bevezetését támogató marketing kampányok menedzselése
Kapcsolattartás a szakmai médiumokkal
Terméktesztek, hirdetések leszervezése
A cég weboldalain való termékmegjelenések, bannerek kezelése

Megbízóról:
2007 óta szórakoztatóelektronikai és számítástechnikai készülékek (média- és zenelejátszók, NAS-szerverek) disztribúciójával és otthonautomatizálással foglalkozó kereskedelmi és szolgáltató cég.
Termékkínálatukban az adott terület vezető világmárkái szerepelnek, és folyamatosan keresik az újdonságokat, amelyeket a hazai, de akár a világpiacon érdemes forgalmazni.
Már saját gyártású termékekkel is rendelkeznek, és nem csak a termékeket, de azok telepítését, beszerelését is vállalják.

Amit kínálunk:
Változatos kihívások a cég széles termékkörének és tevékenységének köszönhetően
Fiatal csapat, jó hangulatú munkakörnyezet, nagy fokú szabadság a munkavégzés terén
A legmodernebb elektronikai eszközök megismerése, saját célú használata
Rendszeres részvétel külföldi és hazai kiállításokon
Szakmai előrelépés, karrier lehetősége

Munkavégzés helye:
Budapest IV. kerület vagy Szeged, tetszés szerint

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp426@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR