URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-menedzser/100966 Elrejtés

Töltés...
IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.

Szeretnél egy dinamikusan fejlődő, energikus csapat tagja lenni?

Jelentkezz hozzánk ‘MARKETING MENEDZSER’ munkakörbe!

A munkád során kiemelt feladatod lesz:

  • termék- és szolgáltatásportfólió részletes megismerése
  • piacelemzés és konkurenciavizsgálat
  • új piaci szegmensekre való betörési pontok meghatározása
  • marketing csatornák definiálása és szelektálása
  • marketing tevékenység integrációjának biztosítása
  • fogyasztói igények megértése és azok marketing stratégiába való implementálása
  • új célcsoportok meghatározása és felkutatása
  • ügyfeles igényeken alapuló hosszútávú marketing stratégiai roadmap kidolgozása
  • éves marketing akcióterv és ahhoz tartozó költségvetés elkészítése
  • céges weboldal és blog működésének menedzselése
  • közösségi média felületeinek napi szintű karbantartása (Facebook, LinkedIn)
  • Google AdWords és Facebook kampányok létrehozása
  • tartalmi stratégia kidolgozása, tartalommarketing kialakítása
  • hírlevélkampányok indítása
  • kampányok hatásfokának ellenőrzése (Google Analytics, Hotjar kiértékelések), rendszeres analízisek elkészítése, szükség esetén javaslattétel a stratégia változtatására
  • vezetőséggel történő közös, kreatív munkavégzés

Mindenképpen jelentkezz az állásra, ha:

  • felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • részt vettél marketing kampányok megtervezésében és levezénylésében
  • online és offline marketing területen is minimum 3 éves tapasztalattal rendelkezel
  • kialakítottál és kezeltél Google AdWords és közösségi média hirdetéseket
  • kiváló kommunikációs képességgel rendelkezel
  • terhelhető vagy és nem okoz problémát multiprojektekben való részvétel
  • nagyfokú önállóság jellemez a munkavégzésed során
  • nyomás alatt és szoros határidők mellett is kiegyensúlyozott maradsz

Örülünk, ha:

  • IT cégnél végeztél marketing feladatokat, közel áll hozzád az IT terület
  • kialakítottál és kezeltél automatizált marketing rendszereket
  • minimum felhasználói szintű Adobe Photoshop tudásod van
  • készítettél PREZI bemutatókat
  • megbízhatóság, precizitás és határozottság jellemez
  • kreatív ötleteid vannak, amiket hasznosítani tudsz a munkád során
  • érdeklődsz az új technológiák iránt IT és marketing területen egyaránt
  • középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Tetszeni fog az új munkahelyed, mert:

  • fiatalos csapat tagja lehetsz (30 év az átlagéletkor);
  • a vállalat 16 éves stabil működése hosszú távú lehetőségeket kínál;
  • a változatos feladatok miatt minden nap érdekesnek tűnik;
  • folyamatos szakmai támogatást kapsz, elősegítjük a fejlődésed;
  • mindig jó hangulatban dolgozunk;
  • változatos csapatépítő programokat szervezünk;
  • minden héten szakképzett masszőr segít a feltöltődésben;
  • korlátlan mennyiségű kávé áll a rendelkezésedre;
  • a pihenőszobában (Xbox, pingpong, csocsó és babzsákok) bármikor kikapcsolódhatsz.

Küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveled referencialistával a job@ikron.hu e-mail címre és legyél Te is a csapatunk tagja!

Pozíció:

MARKETING MENEDZSER

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR