URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/marketing-vezeto/104401 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.
A Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározott fagyasztott és friss árut értékesítő élelmiszer kereskedelmi vállalata munkatársat keres Budapesti munkavégzéssel

Marketing Vezető

munkakörbe

Az Ön feladata:
• Marketing terv meghatározása és végrehajtása
• Webes és print grafikus csapat munkájának koordinálása
• Beszállítói kampányok megalkotása, elfogadtatása és lebonyolítása
• Matusz-Vad Brand folyamatos építése
• Webes értékesítés és kommunikáció működtetése és fejlesztése
• Termékbelistázások megszervezése és támogatása
• Havi panoráma újság megjelenésének biztosítása 3 nyelven
• Rendezvényszervezés
• Munkatársak képzése és motiválása, jó munkakörülmények fenntartása
• Marketing adatbázis naprakészen tartása
• Kapcsolattartás a marketinges alvállalkozókkal
• Mesterséges Intelligencia alapú hírlevél küldés managelése

Az Ön profilja:
• Felsőfokú, marketinges végzettség
• Marketing vezetői pozícióban szerzett 1-2 éves tapasztalat,
• Precizitás,
• Gyors munkavégzés, határidők tartása,
• Kreativitás
• Magas kereskedelmi affinitás
• Együttműködési képesség,
• Angol nyelv tárgyalóképes legalább középfokú ismerete
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

Előny:
• Web marketinges ismeretek
• ADOBE grafikai programok ismerete
• PR tapasztalat

Munkavégzés helye:
• Budapest

Amit kínálunk:
• Egy magyar tulajdonú piacvezető cég biztonsága,
• Hosszú távú, stabil munkahely,
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Nagyon innovatív működési struktúra
• Önálló munkavégzés

A jelentkezéseket az alábbi linken címen várjuk:

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR