URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/mediatervezo-referencia-szam-ref1189/90119 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.
Médiatervező (Ref.1189)

Médiatervezéssel, PR és marketing stratégia kialakításával és Web2 szolgáltatások biztosításával foglalkozó pernercégünk részére médiatervező szakembert keresünk.

Feladatok

  • Brief alapján TV, online, nyomtatott sajtó hirdetési felületek feltérképezése

  • Egyeztetés az ügyfelekkel a kampányindításhoz: termék/szolgáltatás, korábban használt médiumok, mit, hol, mikor szeretne, mennyi pénze van, stb.

  • Média ajánlatok lekérése, elemzése, média terv összeállítása

  • Ügyfél részére a marketing kampány ajánlatának kidolgozása, prezentálása

  • Kivitelezés: elfogadott ajánlatok véglegesítése, kreatívok leadása az médiumoknak, projekt beindítása, menedzselése

  • Kampány nyomon követése, statisztikák, elemzések készítése, korrigálás

  • Közben folyamatos kapcsolat az ügyfelekkel, médiummal

  • Adminisztráció, számlarögzítés, pénzügyi kimutatások készítése

Elvárások

  • szakirányú (!) felsőfokú végzettség: kommunikáció, marketing

  • 2-3 év marketinges tapasztalat

  • ügynökségi tapasztalat

  • naprekész word, excel, powerpoint ismeretek

  • precizitás, priorizálás, önállóság, felelősségvállalás!

Amit kínálunk

  • ténylegesen fiatalos jól összeszokott csapat

  • megfelelő szakmai segítségnyújtás

  • kellemes,modern eszközökkel felszerelt munkakörnyezet

  • versenyképes fizetés

Jelentkezni a budapest@dologido.hu-ra küldött emailben lehet, benne a csatolt fényképes önéletrazjal.

Kapcsolattartó
Koloszár Szonja
koloszar.szonja@dologido.hu

Pozíció:

Médiatervező (Referencia szám: REF1189)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR