URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/sales-marketing-asszisztens/99425 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

Informatikai cég megbízásából keresünk teljes vagy részmunkaidős lehetőséggel munkatársat az alábbi pozícióba:

SALES & MARKETING ASSZISZTENS

Elvárások:
Erős számítógépes ismeretek
MS Office ismeretek
Kiváló fogalmazási képesség írásban
Kreativitás, proaktív gondolkodás
Kiváló problémamegoldó képesség
Pontosság, precizitás
Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás, elsősorban írásban
Közösségi média felületek magabiztos kezelése

Előnyt jelent:
Német nyelvtudás
Eladásban szerzett tapasztalat
Tartalommarketing ismeretek

Feladatok:
Sales & Marketing csoport munkájának támogatása
Adatgyűjtés, internetes kutatás
Piackutatás, árajánlatok begyűjtése
Kapcsolatteremtés potenciális ügyfelekkel e-mailben
Közösségi média tartalmak szerkesztése, kezelése

Amit kínálunk:
Rugalmas munkaidő, részmunkaidős lehetőség
Szakmai fejlődés, tanulás
Változatos, érdekes feladatok
Konstruktív, innovatív, fiatal csapat
Családias légkör, barátságos környezet

Főiskolán, egyetemen szerzett elméleti tudásod gyakorlatban is felhasználhatod, hogy tapasztalatot szerezz Online Sales & Marketing területeken.

Részt vehetsz digitális marketing folyamatok felépítésében és tökéletesítésében, igazi kihívásokkal találkozhatsz, fiatalos csapatban és folyamatosan fejlődő, innovatív környezetben dolgozhatsz.

Ha friss diplomás vagy, vagy csak az egyetem mellett keresel munkát, ugyanúgy szívesen várjuk jelentkezésed.

Munkavégzés helye:
Szeged

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent számodra, kérjük, küld el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzod az alábbi email címre: w16@worklife.hu

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR