URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/vezeto-grafikus/98157 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
ART-IST Kreatív Csoport

Az ART-IST Kreatív Csoport pécsi munkavégzéssel VEZETŐ GRAFIKUS munkatársat keres bővülő csapatába! Ha szívesen dolgoznál egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó, lendületesen fejlődő cég munkatársaként, akkor várjuk jelentkezésedet!

A feladataid lesznek:

• Offline és online vizuális anyagok designjának elkészítése, mint például marketing
kampányok, hirdetések, plakátok, szórólapok és egyéb arculati anyagok tervezése,
ezen felül weboldalak grafikai fejlesztése, folyamatos karbantartása és frissítése
• Felhasználói felületek, digitális kreatív anyagok tervezése
• Az összes marketinganyag, kreatívok, nyomtatott anyagok komplex grafikai
előkészítése a meghatározott szoftverben
• Márkaépítési-arculattervezési folyamatok támogatása
• Social media anyagok és kampányok előkészítése
• Nyomtatási anyagok készítése, DTP munka
• Egyéb, a munkakörhöz kapcsolódó feladatok ellátása (árajánlatok készítése, stb.)
• Grafikusok munkájának felügyelete
• Határidők követése

Amit tőled várunk:
• Közép- vagy felsőfokú, szakirányú végzettség
• Adobe Photoshop, Adobe Indesign, Adobe Illustrator programok magas szintű
ismerete
• Minimum 5-6 éves szakmai tapasztalat
• Önálló munkavégzés

Amit mi kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Állás típusa: alkalmazott 8 órában

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint az eddigi munkásságodat bemutató portfóliót az art-ist@art-ist.hu címre várjuk! Jelige: Vezető grafikus

Pozíció:

VEZETŐ GRAFIKUS

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR
Szakmunka / Fizikai munka