URL: http://workline.hu/allasok/marketing-reklam/videos-gasztroblogger/97023 Elrejtés

Töltés...
Matusz-Vad Zrt.

Matusz-Vad Zrt. dinamikusan fejlődő, Magyarország egyik meghatározó fagyasztott és friss áru termékeket értékesítő élelmiszer-kereskedelmi vállalata budapesti lakhellyel

Videós gasztroblogger

 munkatársat keres

Elvárások:

Téged várunk, ha:

  • készítettél már videót, videós riportot, tudsz videót szerkeszteni,
  • szeretsz és tudsz is fotózni,
  • otthonosan mozogsz a gasztronómia világában,
  • tudod, mitől lesz érdekes és értékes egy tartalom,
  • kreatív vagy,
  • könnyen teremtesz kapcsolatokat, jól kommunikálsz, megnyerő, magabiztos, önálló és hiteles személyiség vagy,
  • igényes vagy önmagaddal és a környezeteddel szemben, tudnád a céget képviselni,
  • nem okoz problémát számodra, ha egy interjút magadnak kell megszervezni, de szívesen valósítasz meg konkrét elképzeléseket is,
  • rugalmas és mobilis vagy, nem okoz számodra gondot az utazás, és az, ha esetleg rendezvényeken kell részt venned, vagy az ország másik felén egy partnert személyesen meginterjúvolni,
  • főállást keresel,
  • budapesti lakhellyel rendelkezel,
  • lelkes pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • a vállalat videós tartalmainak elkészítése, szerkesztése, kezelése (belső értékesítést támogató anyagok, képzési anyagok, Krétatáblablogon megjelenő tartalmak)
  • éttermek, partnerek felkeresése
  • önálló riportok, tartalmak, videók forgatása, készítése – minden, ami partnereinket érdekelheti!
  • rendezvényeken, sajtóeseményeken, termékbemutatókon való részvétel

Amit kínálunk:

  • változatos, izgalmas feladatok, folyamatos kihívások,
  • egy piacvezető cég biztonsága, stabil háttér
  • fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

  • irodai munkavégzés: Budapest, X. kerület
  • utazás: országosan

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát referencia munkájával a szabovivien@matusz-vad.hu email-címre.

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Marketing / Reklám / Média / PR
Vendéglátás / Idegenforgalom