URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/autoszerelo-es-vagy-autovillamossagi-muszeresz/97644 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Kerekes Kft.

Autószerelő és vagy autóvillamossági műszerész

Folyamatosan fejlődő gépjármű üzemeltetéssel, karbantartással és javítással foglalkozó műhelyünk csapatához keresünk új kollégákat

    • AMIT KÍNÁLUNK:
      • versenyképes bér
      • munkaruha, védőfelszerlések biztosítása
      • korszerű munkakörnyezet ,
      • professzionális szerszámok
      • stabil, hosszútávú munkalehetőség
      • fejlődési lehetőség, rendszeres oktatások
    • FŐBB FELADATOK:
      • Személygépjárművek, tehergépjárművek, illetve pótkocsik szervizelése, karbantartása
      • Javításhoz szükséges alkatrészek kivételezése a raktárból
    • AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
      • Szakirányú műszaki végzettség
      • Gépjárművek javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
      • legalább "B" kategóriás jogosítvány
      • Alkalmazkodó képesség, csapatszellem
    • ELŐNYT JELENTENEK:
      • C,E kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Ebes
Telefon: kerekesmhv@gmail.com email címen, illetve a 06 30 638-8949
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka