URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/biztonsagtechnikai-mernok/97943 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
ERANDO BIZTONSÁGTECHNIKAI KFT.

Az ERANDO  Biztonságtechnikai Kft. - megnövekedett feladatainak ellátásához - biztonságtechnikai mérnököket keres.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszerek tervezése, árajánlatok készítése, rendszer felmérések
  • Projekt munkák szervezése, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • Pályázati anyagok előkészítésében való részvétel (műszaki feladatok)

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Biztonságtechnikai területen szerzett gyakorlat
  • IP technológia és integrált rendszerek ismerete
  • IP és integrált rendszerek tervezésében, kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • Projekt munka vezetésében szerzett gyakorlat
  • Microsoft Office magas szintű ismerete
  • Autocad tervező program ismerete
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Terhelhetőség
  • Jó szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Angol és/vagy német nyelv ismeret előny

Amit kínálunk

  • Bér megegyezés szerint
  • Cafetéria, útiköltség térítés
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, összeszokott csapat

Munkavégzés helye:
           Budapest, XIII. kerület, projektek helyszíne az egész országban

Pozíció:

BIZTONSÁGTECHNIKAI MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki