URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/cad-muszaki-rajzolo/98097 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Mérnöki szolgáltatást nyújtó vállalat M0 déli szakaszáról könnyen megközelíthető szigetszentmiklósi gyáregységébe keresünk 500.000 Ft-os bruttó bérrel műszaki rajzok készítésében  jártas szakembereket.

Feladatok

  • műszaki és elektronikai rajzok készítése a megadott mérnöki leírás alapján
  • kapcsolattartás a gyáregység különböző részlegeivel
  • riportok készítése

Elvárások

  • középfokú vagy technikusi végzettség
  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • AutoCAD program ismerete

Előnyök

  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem: br. 500 000 Ft
  • Utazási költségtérítés

Jelentkezését  fényképes önéletrajzzal a regisztrációt követően a http://www.humancentrum.hu/regisztracio weboldalon teheti meg vagy e-mailben a misalek.kata@humancentrum.hu  címen "CAD" jeligével. Kérdés esetén keressen bizalommal az alábbi elérhetőségen: +3670 452 9045

Részletek

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör mérnök
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

CAD műszaki rajzoló*

Munkavégzés helye: Pest megye / Szigetszentmiklós
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki