URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/diszpecser/101293 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Miskolc Holding Zrt.

A Miskolc Holding Zrt. munkatársat keres a MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.-hez az alábbi munkakörbe:

Diszpécser

A leendő munkatárs feladatai:

·       A rendelkezésre álló adatok és fogyasztási tapasztalatok alapján dönt a szükséges üzemeltetési, vízkormányzási beavatkozásokról.

·       Összehangolja a víztermelő telepekről kitermelt vízmennyiségeket a vízvásárlással, és irányítja az átemelő telepek üzemét.

·       Fogadja és regisztrálja a hiba bejelentéseket és intézkedik az észlelt hibák elhárításáról.

·       A monitoring rendszer hibajelzéseit észlelve intézkedik a hiba elhárításáról.

·       Vezeték szakaszok kizárása esetén intézkedik a kizárt terület vízigényének biztosításáról lajt kocsival.

·       Tájékoztatást ad, kapcsolatot tart a hibaelhárításban érintett szervekkel, társaságokkal.

·       Koordinálja, és irányítja a berendelt készenléti dolgozók munkáját.

·       Tájékoztatást, és felvilágosítást ad a fogyasztók részére az ügyfélszolgálat időpontjáról, helyéről, és az ügyintézés lehetőségeiről.

A pályázókkal szemben támasztott elvárások:

·       Szakirányú technikumi végzettség (vízgazdálkodás vagy gépgyártás technikus)

·       5 év szakmai tapasztalat

·       Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

·       Megbízhatóság, pontosság, rugalmasság

·       Terhelhetőség, önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

·      Szakirányú műszaki felsőfokú végzettség

·      1 év vezetői tapasztalat

Ajánlatunk:

·      Stabil háttér

·      Béren kívüli juttatások

·      Kihívást jelentő munkakör

·      Szakmai fejlődési lehetőség

MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.

3527 Miskolc, József Attila út 78.

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzcsatolásával és a pályázni kívánt munkakör megjelölésévelaz mhhrpalyazat@miskolcholding.hu e-mail címre, vagy a 3530 Miskolc, Petőfi u. 1-3. címre várunk2018. december 12-ig.

Pozíció:

Diszpécser

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka