URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/energetikus/96542 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

Energetikai szolgáltatást nyújtó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ENERGETIKUS

Elvárások:
Gépészmérnöki, vagy épületgépész mérnöki végzettség
Számítástechnikai alapismeretek (word, excell, power point)
Önálló munkavégző képesség, jó probléma megoldó képesség, szakmai tárgyaló képesség, határozott megjelenés, fejlődő képesség.

Előnyt jelent:
Szakmai gyakorlat
B kategóriás jogosítvány
Angol nyelvismeret

Feladatok:
Vállalatok energia fogyasztásának napi szintű nyomon követése
Energiahatékony megoldások javaslatainak kidolgozása
Energetikai rendszerek feltérképezése, dokumentálása
Energia audit elkészítésében részvétel
ISO 50001 rendszer működtetésében részvétel
Havi, negyedéves, féléves, éves jelentések készítése

Amit kínálunk:
Versenyképes bér
Jó munkahelyi légkör
Rugalmas munkaidő
Állandó szakmai kihívások
Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye:
Elsődleges helyszín: 1115 Budapest, Bartók Béla út 152. Alkalmanként ügyfél látogatások a partnereknél az ország minden pontján

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre: bp333@worklife.hu

Pozíció:

ENERGETIKUS

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki