URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/epitesvezeto/96099 Elrejtés

Töltés...
WORKLIFE HUNGARY

worklifetop.jpg

2014-ben alakult, dinamikusan fejlődő generálkivitelező társaság megbízásából, kivitelezési munkáinak irányításához önálló munkavégzésre alkalmas épületgépész vagy építész technikus munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Elvárások:
Legalább középfokú építőipari végzettség
Legalább 3 éves szakirányú tapasztalat
MS Office felhasználói szintű ismerete
AutoCAD vagy ArchiCAD tervezői programok ismerete
B kategóriás jogosítvány
Jó szervező és kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
Feladatokhoz igazodó, rugalmas rendelkezésre állás
Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség

Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:
Kivitelezési munkák önálló koordinálása
Árajánlatok készítése és előkészítési munkálatok végzése
Építési határidők betartása, betartatása
Kapcsolattartás megrendelővel, alvállalkozókkal
Építési napló vezetése
Költségkeret betartása
Pénzügyi elszámolások egyeztetése, összeállítása

Amit kínálunk:
Hosszú távú munkalehetőség
Stabil háttér
Versenyképes jövedelem
Munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
Fiatalos légkör

Munkavégzés helye:
Budapest és vonzáskörzete

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi email címre: bp302@worklife.hu

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki