URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/epitesvezeto/98484 Elrejtés

Töltés...
Humán Centrum Kft

Cégbemutató

Nemzetközi generálkivitelező vállalat számára keresünk munkatársat Építésvezető pozícióba szlovák nyelvtudással.

Feladatok

- Kivitelezési munkák önálló koordinálása

- Határidők betartása, betartatása

- Kapcsolattartás alvállalkozókkal és a megrendelőkkel

- Árajánlat készítése

- Építési napló vezetése

Elvárások

- Középfokú építőipari végzettség és több éves szakmai tapasztalat VAGY szakirányú felsőfokú végzettség

- Tárgyalóképes szlovák nyelvtudás

- Utazási hajlandóság

Előnyök

- Angol vagy német nyelvtudás

Egyéb juttatások

- Szolgálati autó (magánhasználattal)
- Laptop, telefon
- Előrelépési lehetőség

Regisztráljon személyes adataival egy perc alatt, majd nyomja meg a jelentkezés gombot az álláshirdetés oldalán és már készen is van! Munkatársaink néhány napon belül keresni fogják a megadott elérhetőségeken. További információ a 06 70 452 3334 telefonszámon vagy marko.ildiko@humancentrum.hu e-mail címen.

Részletek

Szakterület Építés/Ingatlan
Munkakör építési menedzser
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret szlovák szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges végzettségek Középiskola

Pozíció:

Építésvezető*

Munkavégzés helye: Országos
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki