URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/epuletgepesz-technikus/99322 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Biztos háttérrel rendelkező, autóipari beszállító céghez keresünk Épületgépész technikus pozícióba munkatársat.

Feladatok:

  • Épületgépészeti és gyártócsarnok műszaki ellátó rendszereinek napi ellenőrzése, karbantartása,
  • Napi hibamegelőző karbantartás, hibák feltárása, javítása,
  • Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás,
  • Kisebb szakipari munkák kivitelezése,
  • Külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele,
  • Kommunikáció a közvetlen vezetőkkel, ill. az épületben dolgozókkal,
  • Nyilvántartások és munkanaplók vezetése,
  • Az épületüzemeltetési hibabejelentő rendszerbe érkező hibák elhárítása, feladatok megoldása, az elvégzett feladatok dokumentálása,
  • Biztonsági előírások betartása,
  • Felügyeleti rendszer kezelése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (preferáltan épületgépész technikus),
  • Épületgépészeti ismeretek,
  • Ipari létesítmények üzemeltetésében szerzett min. 2 éves tapasztalat,
  • Jó kommunikációs készség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Flexibilitás.

Amit megbízónk nyújt:

  • Kiemelkedő cafeteria,
  • 13. havi jutalom,
  • Gépjárművel történő bejárás esetén 15 Ft/ km,
  • Bérlet 100%-os térítése.

Pozíció:

Épületgépész technikus

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki
Szakmunka / Fizikai munka