URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/ertekesito-mernok-referencia-szam-ref2341/96403 Elrejtés

Töltés...
Dologidő Kft.

Szabályozás- és légtechnikai termékeket magas műszaki színvonalon gyártó és fejlesztő partnerünk megbízásából keresünk "Értékesítő mérnök" munkatársat.

Feladatok:

  • Klíma- és légtechnikai rendszerek értékesítése (elsősorban belföldön)
  • Szaktanácsadás a tervezőknek és kivitelezőknek
  • Kapcsolattartás a meglévő tervező- és kivitelező partnerekkel
  • Értékesítési csapat támogatása

Elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség (vagy egyéb releváns végzettség)
  • Légtechnikai termékek/rendszerek területén szerzett piac- és termékismeret
  • Önálló, teljesítményorientált hozzáállás
  • Jó kommunikációs készség

Amit megbízónk nyújt:

  • Stabil, multinacionális vállalati háttér
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Kreatív, nyitott munkatársak és vezetőség
Kapcsolattartó
Ferencz Tamás
jelentkezes.kecskemet@dologido.hu

Pozíció:

Értékesítő mérnök (Referencia szám: REF2341)

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kecskemét
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki