background
Mit
Hol:

706 álláshirdetés

Álláshirdető partnereink
  • Akvamarin HR Kft.
  • Dologidő Kft.
  • ERANDO Biztonságtechnikai KFT.
  • Eszterlánc Magyar-Angol Montessori Óvoda
  • Humán Centrum Kft
  • Human Matrix Kft.
  • IKRON Fejlesztő és Szolgáltató Kft.
  • MIND-DIÁK SZÖVETKEZET
  • S-Forrás Kft
  • TOYO SEAT Europe Kft.
  • WORKLIFE HUNGARY
3 db állás

Mérnök, Műszaki állás, Fejér megye állás és munkalehetőségek

Válogass kedvedre a legújabb Fejér megyei mérnök, műszaki állások között. Legyen kéznél az önéletrajzod, hogy az itt látható állások közül amelyikre jelentkezel Te legyél a leggyorsabb.
Ha esetleg most nem találnád meg a Neked való mérnök, műszaki állást akkor célszerű feliratkoznod az értesítő hírlevelünkre is. Feliratkozom most!
prémium

Elvárások: Középfokú szakirányú végzettség (régen volt ilyen végzettség, de jó, aki villanyszerelő, vagy hasonló ismeretekkel rendelkezik) Villamossági alapismeretek Számítástechnikai ismeretek Elektronikus, pneumatikus és elektro-pneumatikus rendszerek ismerete Csapatszellem és együttműködési készségek Elkötelezettség...

Fejér megye / Dunaújváros2019-05-08 16:24:41
prémium

Feladatok: A társaság területén kisfeszültségű villamos rendszerek üzemeltetése és szerelése, Folyamatirányító rendszerek által vezérelt (DCS, SCADA) intelligens villamos hajtások (Frekvenciaváltós, Simocode védelmek) hibaelhárítása, javítása, karbantartása, Üzemi igények alapján hiba jelenség pontos behatárolása,...

Fejér megye / Szabadegyháza2019-05-02 11:02:58
prémium

Minőségirányítási munkatárs IK Metál Kft. székesfehérvári acélszerkezet gyártó üzemébe keres egyedi és kis szériás gyártáshoz Minőségirányítási munkatárs pozícióba 1 fő új kollégát. Feladatok: Vevői kapcsolattartás Riportok, Kimutatások, Elemzések, Nyilvántartások Dokumentációk készítése Jelölttel...

Fejér megye / Székesfehérvár2019-04-25 00:00:00