URL: http://workline.hu/allasok/mernoki-muszaki/fejlesztomernok/96993 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
Dél-dunántúli Közlekedési Központ Zrt.

Zrt. keres pécsi munkavégzéssel munkatársat.

Munkakör: fejlesztőmérnök

Feladatok:

  • közreműködni üzemeltetést támogató informatikai és közlekedésszervezési megoldások alkalmazásában és fejlesztésében,
  • a területtel kapcsolatos beszerzések, szerződések előkészítésében, a projektmenedzsmentben,
  • a szolgáltatási színvonal fejlesztését célzó programok, projektek, pályázatok feltérképezésében, a szakmai anyagok összeállításában,
  • az Európai Uniós és/vagy egyéb forrásból finanszírozott – a szolgáltatási színvonal javítását célzó – pályázatok, projektek
  • a szolgáltatási színvonal mérésének biztosításában.

A jelentkezővel szemben támasztott elvárások:

  • közlekedésmérnök, logisztikai mérnök, vagy informatikus végzettség,
  • kiváló prezentációs készség szóban és írásban,
  • kommunikatív és csapatorientált személyiség,
  • az MS Office magas szintű kezelése,
  • önálló munkavégzés,
  • angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat,
  • Kollektív Szerződés szerinti javadalmazás és juttatások,
  • szakmai és nyelvi képzések.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal és legfeljebb egy oldalas motivációs levéllel a szemelyszallitas@ddkk.hu címre várjuk február 20-ig.

Pozíció:

Fejlesztőmérnök

Munkavégzés helye: Baranya megye / Pécs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Mérnök / Műszaki